Простолюдин наш, за всієї байдужості до того, що нині перед ним діється, надзвичайно схильний мріяти й часто з нічев'я добуває дивовижні надії: новий доказ юности племені, яке передчуває краще життя попереду.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

Фотовиставка «Дня» у Черкасах: «У цих фотографіях – наш досвід» (відео)

16 січня у Черкаському обласному художньому музеї відкрилась Фотовиставка «День»-2014. Подію відвідали сотні людей: громадські діячі, митці, студенти, представники місцевої влади та бізнесу, журналісти. Зокрема, телеканал «Рось», що відноситься до Черкаської обласної державної телерадіокомпанії, присвятив відкриттю фотовиставки випуск програми «Ми – українці» за 25 січня 2015 року. У сюжеті, зокрема, мешканці Черкас діляться враженнями від проекту.

Заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль згадав на виставці, як рік тому стояв на Майдані у Києві. «Дякую пані Ларисі Івшиній та всьому колективу газети «День» за цю надзвичайно потрібну, прекрасну і щемливу виставку, - зауважив Віталій Коваль. – Дивлячись на ці фотороботи, не можу без тремтіння в горлі згадувати дні, які я пережив на Майдані у Києві. Символ цьогорічної виставки – терен. Через цей терен, через ці колючки мала пройти українська нація, наш нарід, держава, аби зрештою повністю оцінити незалежність, яку ми маємо. Особливо дякую фотокорам газети «День», бо вони вловили такі миті, що повністю передають події в Україні у 2014 році – кажу як свідок». 

«Відчуваю велику гордість, що саме на черкаській землі ми бачимо грандіозну, велику, актуальну виставку, присвячену історії нашої України, - зізналась директор Черкаського художнього музею Ольга Гладун. – Ми прекрасно розуміємо важливість даного проекту. Ці фотографії – більше, ніж просто мистецтво. Тут наш досвід, тут наше пізнання. Це – наші уроки. З часом ми ще відчуємо значення цих світлин». 

У Черкасах Фотовиставка «День»-2014 триватиме до 1 лютого. Переглянути її можна у Черкаському обласному художньому музеї за адресою: вул. Хрещатик, буд. 259.