Істина - пробний камінь самої себе та брехні.
Бенедикт Спіноза, нідерландський філософ, науковець, політичний та релігійний мислитель

Гурт «Шпилясті кобзарі». Бандура – це круто!

«Шпилясті кобзарі» – гурт, що об’єднав шістьох бандуристів, які у стилі «музичний шарж» виконують авторські пісні, інструментальні твори, cover-версії світових хітів та українських народних пісень у сучасному форматі. Ініціатор створення гурту – Ярослав Джусь,  який також є автором проекту розвитку бренду бандури «Bandura style».

Учасники гурту активно гастролюють в Україні та за її межами. За період своєї діяльності бандуристи відвідали Бельгію, Францію, Великобританію, Німеччину, Польщу, Канаду, Іспанію, Італію, Швейцарію, Королівство Саудівська Аравія та Китай.

Відео, де «Шпилясті кобзарі» переспівують популярний у світі хіт «Jingle Bells» українською мовою, наразі набрало на ютубі майже два мільйони переглядів. Арт-директор проекту «Bandura style» Оксана Боровець, яка є автором слів переспівів, а також авторських пісень гурту, зазначає, що «сама доля веде» учасників проекту, адже початково він не був комерційним, а багато ідей тут втілюється без чималих бюджетів, за підтримки друзів.

Самі ж учасники гурту називають стиль музики, яку виконують, «добра музика», оскільки її можуть слухати і зовсім маленькі діти, і молодь, і дорослі, і люди похилого віку. В інтерв’ю для «День-TV» бандуристи розповіли про експерименти у творчості, концертну діяльність, те, чого вже вдалося досягти і чого хочеться досягнути найближчим часом, поділилися яскравими історіями з виступів та розповіли про те, які труднощі, пов’язані з бандурою, варто вирішувати на державному рівні.

comments powered by HyperComments