Гідність держави залежить, у кінцевому рахунку, від гідності особистостей, які її створюють.
Джон Стюарт Мілль, англійський філософ, економіст, політик, ідеолог лібералізму

Книга, що змінює оптику

«Корона або спадщина Королівства Руського» – книжкова новинка «Дня» - 2017

«Корона або спадщина Королівства Руського» – книжкова новинка «Дня» - 2017.

Це видання – спроба переосмислити історичний фактаж України, знайти відповідь на питання, де знаходяться витоки української державності, та усвідомити значення і суть української аристократії. Автори книги відходять від традиційних народницьких міфів та говорять, в першу чергу, про українську еліту, яка не завжди означає «блакитну кров».

Один з упорядників книги, журналіст газети «День» Роман Гривінський, зазначає, що книга «Корона або спадщина Королівства Руського» цінна, в першу чергу, не новими історичними фактами, а зміною оптики, з якою ми  дивимося на українську історію.

Окрім важливого смислового наповнення, головний редактор «Дня» Лариса Івшина звертає увагу і на оформлення книги. Адже тут продумувались найменші деталі – колір палітурки, який вона порівнює із кольором старого дерева, шкіри чи каменю, шрифт заголовку, а також «бурштиновий спалах форзацу». За словами Лариси Івшиної, в час, коли нас оточує величезний масив інформаційних технологій та електронних можливостей, книга стає не лише носієм інформації, але й культурним явищем.

Текст і відео Тані-Марії ЛИТВИНЮК

comments powered by HyperComments