Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Лариса Івшина: «Дні «Дня» ми робимо для того, щоб країна відчувала себе по-справжньому консолідованою»

Вчора головний редактор газети «День» Лариса Івшина стала гостею програми «Вечір у Львові» на ТРК «Львів». Ведуча Оксана Клим попросила Ларису Олексіївну проанонсувати Дні «Дня» на Дрогобиччині, які, нагадаємо, почнуться вже за кілька годин!

О 13.00 в Палаці мистецтв музею «Дрогобиччина» (вул. Шевченка, 38) відкриється фотовиставка «День»-2014. «Усі фотографії – і про Майдан, і про наших героїв, які на фронті, і про їхніх чудових дружин, і про дівчат, які не тільки волонтери, а теж дуже багато хто воюють. Вона людяна, добра, розумна і мужня. Саме те, що зараз потрібно нашій країні», - розповідає про експозицію Лариса Івшина.

Про мету заходів Лариса Олексіївна говорить так: «Ці Дні «Дня», які були у Львові, Ужгороді, а зараз будуть у Дрогобичі, ми робимо для того, щоб країна відчувала себе по-справжньому консолідованою в цей момент. Тому що ми всі переживаємо через те, що відбувається на сході, у Мар’їнці. Ми хочемо один одному дати більше тепла, солідарності, підтримки, розуміння. Я думаю, що це найголовніший ресурс країни, яка може перемогти. Тільки тоді, коли навіть на географічній відстані ми будемо разом». 

Також сьогодні о 14.30 в актовій залі головного корпусу Дрогобицького педагогічного університету імені Івана Франка (вул. Франка, 24) відбудеться круглий стіл за участі Лариси Івшиної та студентства, викладачів, інтелігенції міста на тему «Як нам перемогти». Дрогобиччани, ще встигнете приєднатися!

Більше про ініціативи «Дня»  від Лариси Івшиної - на відео.