Поставте собі питання: що про вас одного дня скаже історія?
Йосип Сліпий, первоієрарх Української Греко-Католицької Церкви, верховний архієпископ Львівський і митрополит Галицький, кардинал, визначний церковний і науковий діяч

Лариса Івшина: «Економіка не дасть нам «рецептів», якщо ми не «полікуємо» людей»

Головний редактор газети «День» стала гостею програми «Акценти» на телеканалі Черкаської ОДТРК

Не лише про міжнародний фотопроект «Дня» та бібліотеку історичної літератури, яку випускає газета, а й про нагальні завдання для українського суспільства та «рецепти» їх виконання говорила Лариса Івшина з авторкою програми Оленою Баніною. 

«Ми з самого початку говорили, що «День» - газета громадянського суспільства, яке потрібно було створювати і насичувати. Якщо ми вибираємо демократію, у нас повинні бути освічені громадяни. Вільні люди, які здатні приймати колективні рішення. Для цього вони повинні бути начитаними. Мати політичне мислення, вміти розрізняти і відстоювати свою позицію на виборах», - розповіла Лариса Олексіївна ведучій про завдання газети. А у контексті стану всієї країни зауважила: «Жодна економіка сама по собі не дасть нам «рецептів», якщо ми не «полікуємо» людей». 

Чому «Україна, яка вийшла на Майдан, не мала своєї пропозиції»? У чому «українська журналістика серйозно завинила перед українським суспільством»? Як ми можемо «змінити набір висоти?» Які вади національного характеру треба негайно змінювати? Погляд Лариси Івшиної  – на відео.

comments powered by HyperComments