Не міць армії, не якість зброї, а сила духу забезпечує перемогу.
Йоганн Фіхте, німецький філософ, педагог, громадський діяч

Лариса Івшина: «Ми повинні міняти формат свого бачення суспільства»

25 травня гостею програми «День. Made in Ukraine» на 112-му телеканалі була головний редактор газети «День» Лариса Івшина

Проблеми, сумні дати і негаразди сьогодення склали основу сюжетів програми. Зокрема ішлося про заяву Юлії Тимошенко щодо необхідності перегляду тарифів для населення, (не)підйомність завдань для нового голови Антимонопольного комітету, вивезення зброї з зони АТО і питання дозволу на володіння громадянами зброєю, 40 днів з дня смерті Олеся Бузини, брак коштів на обстеження добровольців, та найбільш резонансну кримінальну подію понеділка – убивство мешканцем Люботина двох громадян, захоплення ним заручників, та подальше знешкодження нападника. З огляду на такий підбір тем, Лариса Олексіївна поцікавилася: «А сьогодні у вас якісь позитивні новини ще є?» На що ведучий Павло Кужеєв серед іншого зауважив: «Як казав наш живий класик: маємо те, що маємо». Наступний сюжет теж був тривожним - про знеструмлення Авдіївки. «Ми повинні точно дати собі звіт, що в нас рамкові умови такі, що ми кожного дня можемо нанизувати «хроніку катастроф». Це почалося дуже давно і триватиме дуже довго… Але в той же час ми повинні міняти формат свого бачення суспільства загалом, щоб позитив ми не вишукували штучно. Він у суспільстві все одно є», - зауважила Лариса Івшина. 

Що може бути тестом на те, чи є українці дорослим народом? Завдяки кому українці побачили себе в позитивному світлі? Що може підтримати нас у тривожний час? – погляд головного редактора «Дня» на відео. 

comments powered by HyperComments