Або думай сам - або той, кому доводиться думати за тебе, відніме твою силу, переробить всі твої смаки і звички, по-своєму вимуштрує і вихолостить тебе.
Френсіс Фіцджеральд, американський письменник, найбільший представник так званого «втраченого покоління» в літературі

Міжнародний форум «UNLIMITED: МИСТЕЦТВО БЕЗ МЕЖ»

19-20 лютого у Києві відбувся дводенний форум, присвячений питанням інклюзивності та доступності мистецьких практик для людей з інвалідністю. Учасниками форуму стали делегати з України, Великобританії, Азербайджану, Грузії та Вірменії – митці, менеджери, продюсери, хореографи, керівники мистецьких інституцій, журналісти, режисери, представники центральної і місцевої влади. Організатором заходу виступила Британська Рада. Форум відбувся в рамках однойменної програми, що підтримує митців з інвалідністю у чотирьох країнах Східного партнерства ЄС.

Модератором однієї із заявлених дискусій став журналіст, член правління ПАТ НСТУ, відповідальний за просвітницький напрям, Юрій Макаров. Коментуючи для «День-TV» своє бачення ситуації щодо покращення в Україні умов для людей з інвалідністю, він зазначив, що це має бути комплексна багаторівнева робота. Юрій Макаров прокоментував, що не вважає необхідним створення окремої квоти для мистецьких проектів, в яких беруть участь люди з інвалідністю, адже потрібно створювати рівні шанси, а не заганяти людей в «гетто».

comments powered by HyperComments