Мова росте елементарно, разом з душею народу
Іван Франко, видатний український письменник, поет, публіцист

«Нині європейський мир залежить від України»

Книжковий флешмоб «Дня» триває!

Сьогодні до нього приєдналася студентка ІІІ курсу Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шеченка Юлія Прядко. «З газетою "День" познайомилася безпосередньо завдяки обраній професії. Відомо, що у журналістському середовищі вона має значний авторитет, тому на парах викладачі часто ставили матеріали з "Дню" нам за приклад», - розповідає Юлія.

Юлія цитує статтю з книги «Україна Incognita. Top 25». «Взялася за книгу, аби поглибити свої знання з історії та дізнатися цікаві, раніше невідомі факти. І мені це вдалося: історія Хрещення Русі, підтвердження «непідписання» Переяславського договору 1654 року та багато-багато іншого. У книзі подано чимало статей та матеріалів виступів закордонних журналістів та громадських діячів початку 2000-х років: все ж цікаво, якою була Україна в очах світу, коли я ще пішки ходила під стіл», - ділиться Юлія. А про обрану цитату дівчина говорить: «Захотілося передати свої враження від цитати Лоутона, аби продемонструвати, що за десятки років наша нація зробила не просто великий крок, а здійснила цілу подорож на шляху до знаходження свого місця у світі».

P. S. Усі книжки, уривки з яких звучатимуть у нашому відеопроекті, можна придбати за лінком

Якщо ви є нашим читачем і хочете долучитися до проекту, начитавши  улюблений уривок з книжки «Дня», пишіть на адресу редактора відділу «Суспільство» Марії Семенченко, або на поштову адресу редакції «Дня» - 03115, Київ, проспект Перемоги, 121д. Телефон/факс - (044) 303-96-70, факс 303-94-20

 У листі напишіть про себе, про улюблену книжку «Дня» та історію, пов’язану з нею, свої контакти. Чекаємо від вас цікавих історій та відгуків на наш відеопроект.

comments powered by HyperComments