Як в нації вождя нема, тоді вожді її — поети
Євген Маланюк, український письменник, публіцист, громадський діяч

«Книга «Люди Майдану. Хроніка» стала своєрідною психотерапією для поранених бійців АТО»

До нашого флешмобу долучився полковник медслужби Олександр Варченко

Пан Олександр, начальник клініки щелепно-лицьової хірургії, стоматології, отоларингології та очних хвороб Вінницького військово-медичного центру,  не став читати уривок з книги, натомість зачитав свої враження про наш фотоальбом «Люди Майдану. Хроніка». 

Восени минулого року «День» презентував Олександру Варченку  фотоальманах з вражаючими і незабутніми світлинами, які відображають історичні події на Майдані. З того часу «Люди Майдану» стала настільною книгою військового лікаря. Він показує її своїм пацієнтам, щоб підбадьорити, час від часу дає погортати й колегам, які відчувають розчарування від подій сьогодення. За його словами, це не просто збірка фотоспогадів про Революцію Гідності, це нагадування про те, що повертатися в минуле не можна ні за яких обставин.

«Отримавши книгу «Люди Майдану. Хроніка», був приємно вражений великими сюжетними світлинами, які демонструють становлення українського народу як нації. Книгу переглядав цілу годину, потім показав дружині. Разом ми згадували всі ці події Майдану, які почалися з мирної акції, а завершилися трагічним кровопролиттям. Наступного дня книгу залишив у коридорі, у своїй клініці, і побачив як книга «подорожує» із палати в палату, – розповідає медик. –Книга стала своєрідною психотерапією для поранених бійців АТО».

Підготувала Олеся Шуткевич, Вінниця

P.S. Усі книжки, уривки з яких звучатимуть у нашому відеопроектіможна придбати на сайті «Дня».

Якщо ви є нашим читачем і хочете долучитися до проекту, начитавши  улюблений уривок з книжки «Дня», пишіть на адресу редактора відділу «Суспільство» Марії Семенченко, або на поштову адресу редакції «Дня» - 03115, Київ, проспект Перемоги, 121д. Телефон/факс - (044) 303-96-70, факс 303-94-20

У листі напишіть про себе, про улюблену книжку «Дня» та історію, пов’язану з нею, залиште свої контакти.

Чекаємо від вас цікавих історій та відгуків на наш відеопроект

comments powered by HyperComments