Шлях героя — це здійснити силою своєї віри прірву між тим, що людина бажає, і тим, що є реальне.
Ярослав Стецько, український політичний та військовий діяч

«Потрібна чітка стратегія поведінки під час війни»

Головний редактор «Дня» Лариса Івшина стала гостею телеканалу «112 Україна»

Головний редактор газети «День» Лариса Івшина 26 липня стала гостею каналу «112 Україна». В ефірі разом з ведучими Василем Анановим та Еліною Бекетовою Лариса Олексіївна обговорила процес відключення окупованих районів Донецької області від електроживлення, про видворення СБУ з України російської журналістки Марії Князевої (Саушкіної) та інші актуальні теми.

За словами Лариси Івшиної, ризики відключення окупованих районів Донецької області від електроживлення полягають у тому, що, перш за все, має бути прийнятий закон про реінтеграцію і має бути поєднаний з нашими впливами на окуповані території.

Дискутуючи про питання доречності відключення окупованої території Донеччини від електроенергії на офіційному рівні Лариса Олексіївна зазначила: «Ми, як журналісти, маємо домагатись від експертів та РНБО більших тлумачень, наскільки це справді впливає на загальну стратегію і поведінку... Для мене, наприклад, більшим інформаційним приводом є консервування концерну «Антонов».

Також головний редактор «Дня» нагадала, що ми зараз перебуваємо у такій ситуації, коли українська потужна відповідь на російську агресію ще чітко не сформована. У той час, коли Росія нагромаджує війська і готується до маневрів на території Білорусії: «Українські політики повинні виробляти негайні і адекватні реакції на загрози, які висять над Україною».

comments powered by HyperComments