Найвища мудрість — знати самого себе
Галілео Галілей, італійський мислитель епохи Відродження, засновник класичної механіки, фізик, астроном, поет

Редакція «Дня» вітає з Новим Роком

Редакція «Дня» традиційно вітає своїх читачів, партнерів та експертів з наближенням Нового Року, ділиться професійними здобутками та підсумовує важливі події року, що минає. Запис привітання для «День-TV» – святкова спроба проаналізувати те важливе, що сталося для країни і для кожного зокрема.

Головний редактор «Дня» Лариса Івшина зазначає, що для редакції рік 2017 в певному сенсі був роком не півня, а «білої ворони», адже «День» продовжував бути іншим на медіаланшафті. У 2017 році газета розпочала «вітамінізацію» суспільства та активний пошук «антидепресантів». Традиційна фотовиставка газети «День» пройшла під назвою «Фотосинтез» і була покликана виробляти життєво необхідний для суспільства «кисень», попри труднощі знаходити позитив та бажання посміхатися. Однією із найвагоміших подій року для редакції є видання інтелектуального бестселера, «найбільш політичної» книги із бібліотеки видання «Корона або спадщина Королівства Руського», яка вчить бачити історичну правду з нового ракурсу.

Прийдешній 2018-й газета «День» оголосила Роком століття Гетьманату Павла Скоропадського, і видала з цієї нагоди спеціальний інтелектуальний календар.

Текст і відео Тані-Марії ЛИТВИНЮК

comments powered by HyperComments