Істина - пробний камінь самої себе та брехні.
Бенедикт Спіноза, нідерландський філософ, науковець, політичний та релігійний мислитель

«Революція в Україні ходить задом наперед»

Головний редактор газети «День» Лариса Івшина стала гостем каналу «UKRLIFE.TV»

Упродовж годинного прямого ефіру Лариса Івшина підвела підсумки 2016 року, в яких вказала на головну подію в країні останніх трьох років – війну і ставлення українців до неї, синдром «невиговореного» суспільства, необхідність цілющої правди історії і тенденції на наступний рік.

«Все важче останні роки визначати головну подію, адже це однозначно війна і необхідність подолати її, перемогти. Але для того нам потрібна націленість, перш за все, у тих, хто керує країною. Я впевнена, що у цій стилістиці мають бути головні інституції, зокрема парламент. Хочеться, щоб речі були названі своїми іменами, це дозволило б на багато що інакше дивитися. Єдність суспільства без цієї визначеності неможлива. І як би не хотілося віддатися святковому настрою, частиною голови ми маємо завжди бути на «передовій», - відзначила головний редактор «Дня».

«Ми всі роки пробиралися до свого читача через інертність будь-якої влади, якій було не до цього. Звісно, що ми щось посіяли. У масштабах країни ще далеко не всі прийшли до нашої Бібліотеки, але вона є must-read для всіх. Це гарна університетська освіта з кількох предметів. Український народ мужній, і якби не наша хоробрість, ми б не вижили на перехрестях історії. Але ми не можемо нею скористатися, оскільки не слухаємо один одного і не вирощуємо еліту. Держава не будується на площах, на них люди можуть тільки підштовхнути. Все інше – робота бібліотек і кабінетів. Немає гіршого ворога, ніж еліта, вирощена колонізатором»,  - наголосила Лариса Івшина.

Більше – дивіться відео.

comments powered by HyperComments