Фотографія — це медитація в миті
Ернст Хаас, австрійський і американський фотожурналіст

«Сьогодні час вимагає перестати жити в режимі інерції»

Головний редактор «Дня» Лариса Івшина стала гостею каналу NewsOne

Сьогодні у програмі «Ранок» з ведучими Іриною Ванниковою та Максимом Назаровим на каналі «NewsOne» Лариса Івшина обговорила ситуацію на сході країни, зокрема обстріли бойовиками Авдіївки та перспективи «Мінського формату».

«Ми ще й досі в процесі інерції сприйняття антитерористичної операції на сході країни, в той час як багатьом людям від початку було зрозуміло, що це російська агресія, - зауважила Лариса Івшина. - І такі акти агресії РФ потрібно фіксувати увесь час, говорити про присутність російських військових, що активно намагається заперечувати Кремль. І, зрештою, ми повинні фіксувати втрати російських військ. Це має бути предметом активної діяльності в судових міжнародних органах».

За словами Лариси Івшиної, Україна має чітко показати світові, що це ніякий не конфлікт на сході країни, а агресія Росії. І на цьому шляху шукати більше союзників у світі.

«Сьогодні у дні вийшов текст про Ланселота Лоутона, який саме в ці дні виступав у Лондоні в 1939 році, і говорив про Україну як найбільшу проблему Європи, - продовжує Лариса Івшина. - Його ключовий посил такий – Британія повинна стояти поруч з Україною. Бо інтереси України – це інтереси Британії. Тоді Україна страждала від агресії Росії, і зараз. Чи ми пояснили ці уроки українському суспільству? Вийдіть на вулицю і запитайте у людей хто такий Ланселот Лоутон, або серед українських журналістів поцікавтесь. У нас в той час було небагато західних осмислених союзників, які розуміли, що боротьба України і Росії — це боротьба за історичну минувшину, за ідентичність. Це ж не за території на Донбасі йде війна. Мова йде про бажання Путіна остаточно вигріти «українське питання». А це означає пряму загрозу Українській Державі… Сьогодні час вимагає перестати жити в режимі інерції».

comments powered by HyperComments