Свобода нічого не варта, якщо вона не включає в себе свободу помилятися
Могандас Карамчанд Ґанді, індійський державний і політичний діяч, національний герой

«Сьогодні українцям знову потрібно переконувати інших в тому, що ми все ж таки незалежні»

Наш книжково-весняний флешмоб триває!

Від початку акції читання книжок з «Бібліотеки газети «День» минуло два тижні. За цей час на сайті «Дня» та на нашій сторінці у «Фейсбуку» були опубліковані понад два десятки відео, на яких різні люди зачитують улюблені уривки з книжок. Крім того, до дня народження Ліни Костенко читачі надсилали нам свої відео, на яких вони начитують уривки з публіцистики Ліни Василівні, а також улюблені поезії, написані нею. Дехто з учасників навіть зачитав свої власні вірші, присвячені письменниці. Відео продовжують надходити на нашу адресу, а ми також не зупиняємось і записуємо для вас різних цікавих людей.

У цьому відеосюжеті уривок начитує 20-річна Катерина Лук’яненко, студентка Інституту журналістики Київського національного університету ім.. Т.Г.Шевченка. Для флешмобу Катерина обрала уривок з книжки Єжи Гедройця «З Нотаток Редактора», яка вийшла у серії «Підривна література».

«Єжи Гедроць – це поляк, який переконав інших поляків у необхідності незалежності України…А сьогодні українцям знову потрібно переконувати інших в тому, що ми все ж таки незалежні», – пояснила свій вибір Катерина. 

Долучайтеся!

P.S. Усі книжки, уривки з яких звучатимуть у нашому відеопроекті, можна придбати на сайті «Дня».

Якщо ви є нашим читачем і хочете долучитися до проекту, начитавши  улюблений уривок з книжки «Дня», пишіть на адресу редактора відділу «Суспільство» Марії Семенченко, або на поштову адресу редакції «Дня» - 03115, Київ, проспект Перемоги, 121д. Телефон/факс - (044) 303-96-70, факс 303-94-20

У листі напишіть про себе, про улюблену книжку «Дня» та історію, пов’язану з нею, свої контакти. Чекаємо від вас цікавих історій та відгуків на наш новий відеопроект.

Марія СЕМЕНЧЕНКО, «День»

comments powered by HyperComments