Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

«Суспільству час дати собі звіт, чому стаються помилки»

Лариса Івшина стала гостею телеканалу «112-Україна»

Головний редактор Щоденної всеукраїнської газети «День» Лариса Івшина разом з ведучими Тетяною Хмельницькою та Олегом Білецьким обговорили актуальні питання інформаційного дня на телеканалі «112.ua». Зокрема, йшлося про авторський проект політичної реформи та явище корупції в Україні.

Обговорюючи ризики політичного тиску проти директора НАБУ Артема Ситника Лариса Івшина сказала: «Очільник НАБУ має бути цілком готовим до політичного та багатостороннього тиску, бо це наше суспільство, яке багато років заглиблювалось у багатосторонню кризу, правовий хаос, нігілізм. І треба, що знайшлась група людей, які б постановили, що на них цей хаос закінчиться».

За словами Лариси Івшиною, складається відчуття, що нові агенції, які мали б боротися з корупцією, займаються лише суцільною імітацією  замість ефективної роботи. «Суспільству час дати собі звіт, чому стаються помилки, як ми обираємо депутатів, як ми ходимо на Майдан і хто від цього виграє», - підкреслила Лариса Олексіївна.

«Верхам було зручно загнати суспільство в стан корупції, де воно не може легально заробляти. У нашому випадку, корупція – це супровід бідності та тотального знецінення дуже багатьох речей. Питання в іншому - відкрити «шлюзи» для легального заробляння і карати тих, хто при цьому робить протиправні кроки», - прокоментувала проблемне в Україні питання головний редактор «Дня».

Також Лариса Івшина розповіла власний проект великої політичної реформи, де першим кроком мають піти з політики усі, хто причетний до війни та втрати Україною територій. Другий – щоб усі олігархи, які утворилися на розграбуванні пострадянського майна доплатили, і це дасть економічне оздоровлення. А третій крок Лариса Івшина залишила в інтризі.

Повну версію розмови дивіться у відео.

comments powered by HyperComments