Три правила досягнення успіху: знати більше, ніж інші; працювати більше, ніж інші; очікувати менше, ніж інші
Вільям Шекспір, англійський драматург Єлизаветинської епохи, актор і поет

Уроки Редакторства

Колектив «Дня» щиро вітає свого керівника Ларису Івшину з річницею на чолі газети

13 січня 1997 року Лариса Олексіївна Івшина очолила посаду головного редактора газети «День». Будучи вірною власним переконанням, вона крок за кроком розширила видання у якісно нову медійну платформу. З моменту її приходу втілено безліч успішних проектів – це і Бібліотека газети «День», і Літня школа журналістики, і глянцевий додаток «Маршрут №1», і щорічна фотовиставка «Дня»… Сьогодні вже для багатьох слова «газета «День»» і «Лариса Івшина» звучать мало не як синоніми.

Заступник головного редактора газети «День» Анна Шеремет зазначає, що працювати з такою людиною як Лариса Івшина дуже цікаво, але і дуже складно. Адже щоразу треба запитувати себе «Як я сьогодні наростив свою «додану вартість»? У чому став досконалішим? Які проблеми зміг вирішити?». Втім, Лариса Івшина власним прикладом демонструє доцільність такої стратегії. Редактор відділу кореспондентської мережі «Дня» Ольга Харченко ж зазначає, що великим талантом Лариси Олексіївни є «вміння сформувати професійну команду, побачити неординарних та глибоких людей, кожному з яких вона незмінно дає шанс проявити себе та стати кращим». А редактор відділу політики Іван Капсамун підкреслює, що «Лариса Івшина займається не просто журналістикою, а державотворенням, і її ім’я, безперечно, буде вписаним у новітню історію України».

У кожного члена команди «Дня» – свій досвід знайомства з постаттю Лариси Івшиної та своє сприйняття головного в її роботі. Тож у вітальному сюжеті «День-TV» ми спробували зібрати разом думки про уроки її редакторства.

Колектив газети «День» щиро вітає Ларису Олексіївну з черговою річницею, зичить комфортної роботи, вдячних читачів та натхнення на втілення нових успішних проектів.

Автор тексту та відео Таня-Марія ЛИТВИНЮК

comments powered by HyperComments