Даремні закони позбавляють сили закони необхідні.
Шарль Луї де Монтеск'є, французький правник, письменник і політичний мислитель

«Успадкована з «дев’яностих» матриця залишилась»

Лариса ІВШИНА стала гостею програми «Прямим текстом» на телеканалі ZIK

«Сьогодні ми будемо аналізувати 2-річний термін «рошенізації» країни. І мені важливо буде вийти за рамки примітивного поточного аналізу. Саме тому я радо запросив до участі у дискусії Ларису Івшину, яка на 2 роки може подивитися з висоти 20-ти років. 20 років газети «День» – це майже стільки, скільки країні, тому аналізувати президентів можуть лише ті, хто має потужний, ретроспективний бек-граунд. Це саме той випадок», — наголосив ведучий щотижневої передачі Остап ДРОЗДОВ, представляючи Ларису Івшину – заслуженого журналіста України, головного редактора газети «День».

 

В студію, окрім Лариси Івшиної, також запросили Анну Бабінець – автора резонансного журналістського розслідування про офшори президента у рамках програми «Слідство.інфо», та політолога Олега Соскіна.

«На другу річницю президентства Петра Порошенка газета «День» випустила матеріал «Ключове питання – без відповіді». Нагадаю, рік тому до прес-конференції Глави держави наша журналістка підготувала питання «Ми торгуємо чи воюємо?», яке залишилось без відповіді до сьогодні. Воно точно відображає суть претензій багатьох людей, які почали відлік кредиту довіру з моменту його обрання. Більше того, президент мав стати гарантом перезаснування домінуючого клану в Україні, з яким ми мали справу до другого Майдану – Революції Гідності. Складність ситуації підвищилась – війна, відторгнення територій, але успадкована з «дев’яностих» матриця залишилась. І в своїх оцінках результатів ми маємо звертатися до цієї системи координат, — зауважила Лариса Івшина. — Також відбір кадрів залишає величезне питання – для чого ускладнювати і до того нелегке президентське життя? Раніше ми у газеті підготували текст «Хто буде захищати президента?», де запитувалися, де будуть його союзники гаранта після невдалих кадрових кроків? При обранні від Петра Порошенка очікували зовсім інших дій – покінчити з власним бізнесом, як він обіцяв, перегорнути матрицю «дев’яностих», які зумовили череду наступних великих помилок», — зауважила Лариса Івшина.

Більше – дивіться відео.

comments powered by HyperComments