Істина - пробний камінь самої себе та брехні.
Бенедикт Спіноза, нідерландський філософ, науковець, політичний та релігійний мислитель

Введення миротворців ООН - це визнання громадянської війни в Україні, - Євген Марчук

Якщо в Україні введуть миротворчий контингент ООН, це означатиме, що ми визнали, що на Донбасі внутрішній конфлікт, а не агресія з боку Росії.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповів колишній прем'єр-міністр України, екс-голова СБУ, екс-міністр оборони України Євген Марчук.

«Коли країна запрошує миротворчий контингент - це означає, що вона визнає, що у неї внутрішній громадянський конфлікт, але ж ми знаємо, що це агресія Росії. Кілька днів тому США і ЄС вже визнали, що російські регулярні війська воюють в Україні.

США і Європа визнали, що на території України воюють російські війська, а це означає агресію, з точки зору міжнародного права, тому що вони воюють на українській стороні з українськими військовими.

Якщо це агресія іноземної держави, то це фактор для початку війни. Але запрошуючи миротворчий контингент, ми не підтверджуємо, що це агресія. Миротворчий контингент - це не комбатанти, вони не воюють на чиємусь боці, їхня місія - це розведення сторін, що воюють.

Але одна справа, якщо це громадянський конфлікт всередині країни, а інша - якщо серед сторін, що воюють, є іноземний військовий контингент. Миротворці не будуть їх розводити, бо це вже не внутрішній конфлікт», - зазначив Марчук.

Дивіться інтерв'ю з Євгеном Марчуком в ефірі UKRLIFE.TV.

comments powered by HyperComments