Історія - найвищий учитель, в якого найгірші учні
Індіра Ганді — прем'єр-міністр Індії.

Як заповнити «простір незнання»?

Головний редактор «Дня» Лариса Івшина розповіла в ефірі радіо «Незалежність» про книжкову новинку «Сестра моя, Софія…» та поділилася власними секретами читання правильної літератури

«Спілкуючись з читачами нашого історичного проекту, я чітко розумію, що є чимало людей, які бачать українське місце у світі, розуміють, що ми самі можемо стояти твердо на своїх ногах. Але, звісно, розуміють це тоді, коли відчувають під ногами могутній історичний щит, який дає нам колосальну сили, - говорить головний редактор «Дня» Лариса Івшина в ефірі радіо «Незалежність» — Не випадково зараз – під час війни, під час великих випробувань люди все більше звертаються до історії. В тилу і на фронті. До нас постійно приходять хлопці з батальйонів, беруть книги… Це багато про що свідчить. Коли визволили Маріуполь, там відразу поставили пам’ятник Святославу Хороброму. Це – один з героїв, про яких написана наша нова книга «Сестра моя, Софія…». Ми там пишемо про те, чому Святослав хотів перенести столицю на Дунай, про болгарські походи, про вплив українських інтелектуалів на болгарське життя і зворотно – про вплив болгар на Україну».

Про книжкову новинку «Сестра моя, Софія…», 20-літній ювілей газети «День» та враження від цьогорічного книжкового Форуму у Львів - слухайте в інтерв’ю головного редактора «Дня» для радіо «Незалежність».

comments powered by HyperComments