Корінь демократії в активності громадян, а запорука - в забезпеченні прав людини.
Зеновій Красівський, поет, письменник, громадський та політичний діяч, політв’язень радянських таборів, член Української Гельсінської групи

Журналіст «Дня» Валентин Торба — гість Ukrlife.TV

На інтернет-каналі Ukrlife.TV у рамках спільного проекту каналу і газети «День», присвяченого 15-річчю Бібліотеки видання, вийшов в ефір сюжет з журналістом відділу політики «Дня», лауреатом Премії імені Джеймса Мейса, автором книги «Я — свідок. Записки з окупованого Луганська» Валентином Торбою.

«Ukrlife.tv — це інтернет-телебачення, яке орієнтовано перш за все на аудиторію Донбасу, звернутись до якої для мене завжди важливо. 15 років Бібліотеці газети «День», до якої я мав честь долучитися власною книгою  «Я — свідок. Записки з окупованого Луганська», є чудовою нагодою в черговий раз спробувати розвіяти набуті закостенілі міфи. Чи прагнув Донбас федералізації? Можу дати стовідсоткову відповідь – ні, — говорить Валентин Торба. — Донбас, який Леонідом Кучмою був в свій час відданий проросійським «князькам», став жертвою конкретних осіб. Врятувати Донбас означає врятувати і всю Україну, яку під’їдають аналогічні кланово-олігархічні хвороби».

comments powered by HyperComments