Україна в тій чи іншій формі буде. Не змусиш ріку текти назад, так само і з народом, його не змусиш зректися ідеалів
Павло Скоропадський,Гетьман Української Держави, український державний, політичний і громадський діяч

«Журналістика – це розуміння надзадач»

«Навчатися у найкращих» — так називається сюжет про Літню школу журналістики газети «День», що вийшов на Espreso. TV

«Чотирнадцятий рік поспіль одне з найавторитетніших та найінтелектуальніших видань в Україні – газета «День» влаштовує Літню школу журналістики. На відміну від інших шкіл, ця – безкоштовна. Серед запрошених гостей літньої школи посли, відомі політики та журналісти», – повідомляють журналісти у сюжеті Espreso. TV.

В своїх коментарях щасливчики, які цьогоріч навчаються в Літній школі, поділились своїми враженнями та розповіли про нові знання, які отримали за час перебування в редакції «Дня». А також пояснили, як проходив цьогорічний відбір.

«Треба було показати свою позицію стосовно багатьох питань. Зокрема, громадянську позицію. Для цього в анкеті було поставлено багато цікавих питань, наприклад «Топ-10 книжок, які має прочитати кожен українець», — прокоментувала у сюжеті «школярка» Марина Сніжинська. Однією з важливих навичок, за словами Марини, які відразу отримала у «Дні», стало вміння працювати з чіткими дедлайнами: «Тут неважливо: є у мене натхнення чи немає. Коли у мене є вільна хвилина – я пишу, тому що у немає вибору. Треба працювати. І працювати багато. Це стимулює розвиватися, — додала дівчина. — «Робота у «Дні» — це неймовірний досвід».

comments powered by HyperComments