Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Відкрито реєстрацію для участі у Літній школі газети "День"

22 липня, 16:28

Змінюються обставини, але не змінюється бажання розвиватись та досягати нових вершин навіть у такий складний час! Саме тому ми раді анонсувати проєкт з давньою хорошою репутацією – Літню школу «Дня» зі свіжим акцентом – екологічна тематика! Газета «День» разом із Мережею Захисту національних інтересів «АНТС» та Міжнародною благодійною організацією «Екологія – Право - Людина» запускає цикл лекцій, завдяки яким ви здобудете новий досвід, відчуєте журналістське середовище, безпекову, міжнародну та екологічну тематику та отримаєте ґрунтовну базу та практичні поради від наших спікерів!

Студенти-журналісти, студенти-екологи, громадські активісти та журналісти-практики, котрі хочуть підвищити свій рівень – ми запрошуємо вас до цінної комунікації!

Екологічний акцент – не є випадковим, адже це тема, що була актуальною завжди, а з початком повномасштабного вторгнення ще більш загострилась. Після українською перемоги нам потрібен не лише план відбудови та підняття економіки, а й відновлення, збереження та охорони навколишнього середовища!

Охорона довкілля є однією із наскрізних у роботі журналістів газети «День». Протягом усіх років роботи газети редакція разом із громадянським суспільством боролася проти незаконних забудов, руйнівних для довкілля інфраструктурних і промислових проєктів і водночас за розвиток екологічної свідомості всього соціуму. Тому отриманий досвід значно допоможе вам у майбутньому працевлаштуванні, адже ви зможете набути практичних фахових навичок.

Старт: 1 серпня 2022 року

Вас чекає: 10 онлайн-лекцій із топовими журналістами та спеціалістами у міжнародній, безпековій, політичній сфері контексту теми охорони та захисту довкілля.

Перша лекція на тему «Журналістика на війні» - від Андрія Цаплієнка, воєнного кореспондента, лауреата Премії газети «День» в галузі публіцистики за громадянську позицію імені Джеймса Мейса(2021).

Друга лекція від редактора газети «День», фотокореспондент та воєнний журналіст Микола Тимченко.

З Ганною Гопко, народною депутаткою VIII скликання, головою комітету у закордонних справа, чекає спілкування на тему «Український план для росії».

З темою охорони довкілля вас познайомить Олена Кравченко, виконавча директорка ЕПЛ та головна редакторка журналу "Екологія. Право. Людина", який є одним із перших офіційних еколого-правових видань в Україні.

Також Вас чекатиме цінне спілкування з Іриною Мацепурою,  Анною Данильчук, Тетяною Осташко та Іваном Капсамуном!

Тема кожної лекції буде анонсуватись додатково.

А троє найактивніших учасники по закінченню Школи отримають у подарунок унікальні книги, що видала газета «День»!

Ми запрошуємо усіх охочих, креативних та натхненних заради спільної справи! Чекаємо ваших заявок!

Реєструйтесь за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeMDl5TKW3zPB7sS9ySCydq-2EUPo1kqWUiSdyxZldJ4qcCww/viewform

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати