Where there is no law, but every man does what is right in his own eyes, there is the least of real liberty
Henry M. Robert
Дорогі читачі, ведуться відновлювальні роботи на сайті. Незабаром ми запрацюємо повноцінно!

До 30-річчя телескопа Hubble NASA опублікувала надзвичайний знімок

26 April, 2020 - 22:58
Фото: NASA/Hubble

24 квітня космічний телескоп Хаббл відзначив своє 30-річчя. Щоб відсвяткувати цю подію, астрономи випустили спеціальне ювілейне зображення двох прекрасних туманностей під назвою NGC 2020 та NGC 2014, які лежать в межах галактики-супутника Чумацького Шляху - Великої Магелланової Хмари.

Про це повідомляє BBC.

Фахівці представили 3D-візуалізацію знімків, отриманих Хабблом, що дозволяє випробувати неймовірне відчуття польоту крізь космічний простір. Це тривимірне зображення є результатом кількох тижнів роботи команди фахівців з візуалізації в Інституті космічних телескопів (STScI) в Балтіморі, США.

Команда під керівництвом Грега Бекона та доктора Френка Саммерса перетворила багато найбільш захоплюючих зображень Хаббла в 3D-візуалізації - від ефектної туманності Оріона до казкової галактики Вир.

У відео, що відтворює 3D-візуалізацію знімків NGC 2020 та NGC 2014, старший науковий співробітник проекту Хаббл, доктор Дженніфер Вісман, описує поточний стан телескопа та підсумовує внески Хаббла в астрономію протягом 30-річної кар'єри.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

News source: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ