Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Зеленський подякував лідерам країн Заходу за підтримку під час війни

24 лютого, 19:20

Президент України Володимир Зеленський подякував лідерам країн Заходу, зокрема прем'єрам Італії, Бельгії та Канади, за допомогу, надану від початку війни.

"Я дякую вам за те, що ви сьогодні тут і з нами, і проти всієї тієї війни. Ви з нашими людьми, з українцями, ви з Україною. Дякую, що ви допомагаєте нашій державі захищати наших людей, зміцнювати їх і зміцнювати наші можливості та українську мотивацію", - сказав він, виступаючи в суботу в Гостомелі, де два роки тому було відбито спробу російських військ захопити місцевий аеродром.

"За два роки співпраці та єдності з вами, дорогі друзі, і з усіма нашими близькими друзями, з нашими партнерами, ми реалізували багато спільних завдань, ми змогли оновити наш український оборонно-промисловий комплекс і виходимо на такий рівень виробництва власної зброї, який дає нам змогу повертати цю путінську війну додому, в Росію", - сказав Зеленський.

Він подякував "за кожен пакет підтримки", "за кожне санкційне рішення проти Росії і дякую за кожен крок, який дає змогу наблизити справедливе завершення цієї війни".

"Путін повинен програти абсолютно в усьому, як тут, у Гостомелі. Тільки так виграє мир", - сказав Зеленський. 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати