Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Герман: Дискусія, яку нам нав'язав Медведчук, згуртує навколо президента всіх єврооптимістів

14 серпня, 18:33

Анна Герман, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, відповіла лідеру громадської організації "Український вибір" Віктору Медведчуку, який звинуватив "євроінтеграторів" у тому, що вони ніколи не питали думку народу про те, чи хоче він в Європу.

"Мені, звичайно, приємно, що Віктор Володимирович читає мої скромні думки. Такий знаменитий юрист, багатий чоловік читає думки такої скромної людини, як я, і пробує зі мною дискутувати. - Сказала Герман в ефірі Радіо Свобода. - Я думаю, що він просто вже засумував, заскучав за публічною дискусією, за публічним життям...".

Вона додала: "Я думаю, що дискусія, яку нам нав’язав Віктор Медведчук, дуже корисна для нашого суспільства, вона згуртує наше суспільство, вона згуртує навколо президента всіх єврооптимістів, всіх людей доброї волі, які не хочуть різкого повороту назад основного напрямку української зовнішньої політики. І я думаю, що Медведчук, думаючи, що він зробить, можливо, Януковичу якусь прикрість, насправді зробить йому дуже корисну справу, бо він згуртує навколо нього людей, які справді підтримують президента у євроінтеграційному напрямі розвитку України".

"Віктор Володимирович вважає, що Україна не повинна йти до європейських стандартів. Я і, судячи з останніх соціологічних опитувань, більшість українців вважаємо, що це єдиний шлях для українського майбутнього", - зазначила пані Герман.

Також Ганна Герман заявила, що уряду бракує підтримки і добрих спікерів.

На питання журналістки про те, чому зі сторінок представників уряду у соціальних мережах зникають критичні зауваги користувачів щодо порушень з боку чиновників і т.п., депутат відповіла: "Я думаю, що правильно уряд робить, що свої сили акумулює для того, щоб показувати і тих людей, які його підтримують. Бо тих, хто критикує уряд, достатньо. Повірте мені, що справді в Україні уряд робить багато речей, про які не знають люди. І позитиву… Чому ми часом програємо пропагандивно? Тому що нинішня влада не має достатньо добрих спікерів, достатньо людей, які проводили б ефективні комунікації з суспільством", - заявила депутат і додала: "Я думаю, що їх дуже бракує нинішній владі. Нинішня влада повинна розширювати це коло своїх прихильників, які вміють добре говорити, які вміють не тільки критикувати уряд, а й показувати те, що він добре робить".

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати