ООН: З вересня у Середземному морі загинуло 340 дітей-біженців

За даними ООН, з вересня минулого року у Середземному морі потонуло 340 дітей, які тікали з Близького Сходу до Європи
Про це із посиланням на слова комісара ООН із питань біженців Філіпо Гранді, передає Spiegel Online.
Комісар зазначив, що ці трагічні смертельні випадки є неприйнятними і їх необхідно припинити. Для цього мають бути знайдені шляхи для легального в'їзду біженців.
У спільній заяві Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Міжнародної організації з міграції (МОМ) та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) попередили, що кількість смертей буде зростати. Частка дітей серед біженців, що прямують до Європи, становить 36 відсотків.
У перші шість тижнів поточного року у східній частині Середземного моря загинуло 410 із 80 тисяч мігрантів, що спробували подолати водну перепону у цей час. Це в декілька разів більше, ніж за аналогічний період попереднього року.