Перейти до основного вмісту

У Румунії пройшов юніорський чемпіонат світу з літнього біатлону

30 серпня, 15:03

Сьогодні зранку в румунському містечку Чейле Градістей відбувся заключний день змагань на чемпіонаті світу з літнього біатлону, програма якого була представлена гонкою переслідування – дисципліною, у якій спортсмени виходять на старт із тим часовим відставанням один від одного, що було продемонстроване у спринтерській гонці.

На жаль, у порівнянні з учорашніми заїздами жіноча й чоловіча команди показали гірші результати. Тільки представниця юніорок Анастасія Меркушина, навіть попри не зовсім влучну стрільбу (на чотирьох вогневих рубежах чотири промахи),змогла захистити титул чемпіонки світу, випередивши свою найближчу переслідувачку Крістіану Рєзцовузі збірної Росії на 36 секунд. Інша українка – Юлія Журавок, яка виходила на старт другою, дещо погіршила власні результати: здійснивши три промахи, вона опустилась на третю сходинку. Не змогли захистити власні результати й інші представниці збірної: Анна Кривонос опустилася з 4-ої на 5-у позицію, а Яна Пустовалова - з 11-ої на 14-у.

Щодо чоловіків, то результати їхніх заїздів такі: Олександр Мор’єв зберіг свою 6-у позицію, Денис Насико піднявся з 26-ої на 23-ю сходинку. Учорашній чемпіон Антон Мигда, який стартував першим, не зміг цього дня впоратися з власною стрільбою, допустивши 6 промахів, що в кінцевому результаті відкинуло Антона аж на 14-у позицію. Максим Івко, стартувавши з 8-ї позиції, теж не продемонструвавши влучну стрільбу в кінцевому результаті опинився на 15-ому місці із вісьмома промахами.

Підбиваючи підсумки літніх змагань з біатлону, можна сказати, що для юніорської збірної України чемпіонат світу видався напрочуд вдалим, адже в активі синьо-жовтих «золото», здобуте у змішаній естафеті, та 5 нагород різного ґатунку в індивідуальних дисциплінах.

Богдан Проскуров

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати