Пусть наполнит душу святое стремление не довольствоваться посредственным, а стремиться к высшему и изо всех сил пытаться его достичь - ведь можем, когда захотим!
Джованни Пико делла Мирандола, итальянский мыслитель и философ эпохи Возрождения, представитель раннего гуманизма

Iндія відправить свої вакцини в 6 країн Південної Азії

В Україні також заявляють про перемовини з Serum Institute
22 января, 2021 - 10:38
ЧОЛОВІК ПРОХОДИТЬ ПОВЗ ГРАФІТІ ІЗ ЗОБРАЖЕННЯМ ЛЮДЕЙ, ЯКІ НОСЯТЬ ЗАХИСНІ МАСКИ, НА ВУЛИЦІ В НАВІ-МУМБАЇ, ІНДІЯ, 21 СІЧНЯ 2021 РОКУ / ФОТО РЕЙТЕР

Цього тижня Індія відправила партію вакцини від коронавірусної інфекції в Бутан і Мальдівську Республіку, а також два мільйони доз у Бангладеш і один мільйон доз у Непал. Про це повідомляє Hindustan Times з посиланням на МЗС країни. Відзначається, що всього Індія доставить свої препарати в шість країн у Південній Азії. Найближчими днями — до М’янми і на Сейшельські острови. Індійська сторона також розраховує на підтвердження необхідних дозволів для таких постачань від Шрі-Ланки, Афганістану і Маврикія.

Тим часом  на засіданні Комітету ВР України з питань здоров’я нації заступник міністра охорони здоров’я Ігор Іващенко повідомив, що Міністерство охорони здоров’я веде перемовини про закупівлю вакцини від коронавірусної хвороби виробництва Індії. «На умовах певної конфіденційності скажу, що дійсно проводяться паралельно переговори з індійським виробником компанією Serum Institute, який має можливість виробляти американську вакцину Novavax і має можливість виробляти вакцину компанії AstraZeneca на даний момент», — сказав Іващенко, передає Укрінформ.

Нагадаємо, 16 січня в Індії почалася загальнонаціональна кампанія вакцинації від COVID-19. Всього влада країни планує прищепити орієнтовно 300 млн осіб до липня 2021 року.

Газета: 
Рубрика: 
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ