Когда ты не станешь едино в обороне своего Отечества, то плакать в московской неволе, как когда-то Израиль на реках Вавилонских.
Василий Липкивский, украинский религиозный деятель, церковный реформатор, создатель и первый митрополит Киевский и всея Украины УАПЦ

«Традиції середньовічної Британії з українським колоритом»

Вінничани на вихідних готуватимуть гарбузові страви у помпейській печі
29 октября, 2020 - 19:13

«День гарбуза у Дустані» влаштують цією суботи у селі Стадниця, що за 6 кілометрів від Вінниці. Як анонсує Центр ремесл «Дунстан», готуватимуть гарбузові страви у помпейській печі. Крім частування, відвідувачі зможуть випробувати себе у середньовічних іграх та командних змаганнях або помилуватися осінніми барвами та красою українського села, катаючись на возі, запряженому конем.

«Серед частувань також буде гарячий вітамінний чай біля вогнища. Сімейні змагання й ігри, зокрема гарбузові перегони, середньовічна естафета, запуск повітряних зміїв, командні лижі, стрільба з лука, — йдеться у анонсі події. — Крім того, діятиме ремісничий ярмарок і проводитимуться майстер-класи та фотосесії. Всі охочі зможуть відвідати музей середньовічної Британії просто неба. Загалом яскрава програма сімейного свята поєднає традиції середньовічної Британії з українським колоритом та гостинністю».

Кількість учасників обмежена. Участь у заході платна, для дітей до 6 років — безкоштовно. До вартості включено: катання на конику у возі, сімейні змагання, відвідування музею та фотолокацій, частування гарбузової каші з помпейської печі та гарячого вітамінного чаю. Всі заходи проходитимуть просто неба. Організатори запевнили, що необхідні запобіжні правила безпеки в умовах карантину впродовж свята буде дотримано.

Олеся ШУТКЕВИЧ, «День», Вінниця, фото Центру ремесел «Дунстан»
Газета: 
Рубрика: 
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ