Каждое национальное писательство, питаясь заметными и незаметными воздействиями от других писательства, все-таки органично переделывает и превращает их и обнаруживает тем натуру данной нации, ее идеалы и соревнования, его интересы и потребности.
Сергей Ефремов, украинский общественно-политический и государственный деятель, литературный критик

Зануритися в... картини

У Лондоні триває особлива виставка, присвячена творчості й особистості Ван Гога
6 августа, 2021 - 08:44
У Лондоні триває особлива виставка, присвячена творчості й особистості Ван Гога

Після успішного експонування у всьому світі видовищна виставка розмістилася на історичному місці в східному Лондоні. «Ця мультисенсорна подорож відомими творами Ван Гога пропонує абсолютно новий спосіб відчути мистецтво, оживляючи кожен мазок пензлем. І ми це маємо на увазі буквально, завдяки витонченій роботі з проєкціями! — ідеться в описі виставки на сайті Secret London. — Відвідувачів зустрічає стіна з красивими соняшниками, підготовлена для Instagram-фото. Потім виставка ділиться на три частини, щоб розкрити історії мистецтва та життя Ван Гога. Використовуючи найсучасніші технології для створення анімованих показів шедеврів Ван Гога, організатори занурюють відвідувачів безпосередньо в самі картини».

«Ми б однозначно порекомендували подорож віртуальною реальністю через вісім творів Ван Гога, які переносять вас із спальні Ван Гога в Арлі, через поля та вниз до зоряного берега річки. Власникам VIP-квитків включатимуть це у вартість входу, але якщо ви забронювали стандартний квиток, ви можете заплатити, щоб приєднатися до досвіду віртуальної реальності на місці, — інформують на сайті secretldn.com. — І додають: ми наполегливо рекомендуємо вам сісти на розкидані по кімнаті розкладні стільці і просто «випити на повну» виставку. Тут легко втратити багато часу, зачарувавшись постійно мінливими сценами, що розгортаються перед вами»

Ця «мультисенсорна феєрія» триватиме до початку 2022 року.

На фото: Люди дивляться 360-градусний анімаційний монтаж твору відомого голландського художника Вінсента Ван Гога на виставці «Ван Гог: Захопливий досвід», яка відкрилася в Лондоні. Фото Рейтер

Газета: 
Рубрика: 
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ