Прошлое и настоящее - наши средства, только будущее - наша цель.
Гюстав Флобер, французский прозаик-реалист, один из крупнейших европейских писателей XIX века

«Ла Скала» закритий!

Хористи та оркестранти виступали перед порожнім залом для телеверсії концерту
18 декабря, 2020 - 11:27
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

Всесвітньо відомий міланський оперний театр «Ла Скала» через пандемію вперше з часів Другої світової війни скасував традиційне відкриття сезону.

Живі виступи на церемонії театр замінив «телевізійним попурі з арій і балетних партій» тривалістю три години, протягом яких хористи та оркестранти в масках виступали перед порожнім залом, передає Reuters.

Організатори назвали шоу «A riveder le stelle» («Знову побачити зірки») з посиланням на останню фразу в «Пеклі» Данте Аліг’єрі, сигналізуючи про надію, що пандемію, яка поставила європейську економіку на коліна, скоро буде подолано.

Це був надзвичайний досвід, але я сподіваюся не повторювати його», — сказав диригент Ріккардо Чайлі. Деякі виступи були в прямому ефірі, а інші — попередньо записаними.

Організатори також провели глядачів до зазвичай заборонених репетиційних та кулуарних зон 242-річного театру. Оскільки область Ломбардія навколо Мілану є однією з найбільш постраждалих у Європі і все ще щодня реєструє тисячі нових заражень коронавірусом, досі незрозуміло, як «Ла Скала» проведе свій запланований новий сезон, зазначає агентство.

Газета: 
Рубрика: 
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ