Самые страшные в жизни те люди, которые прочитали одну книгу. С человеком же, который много читает, всегда будешь иметь о чем поговорить, и тебе рядом с ним ничего не будет угрожать.
Иван Малкович, украинский поэт и издатель, владелец и директор издательства «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

Без попереднього запису – не приходити

Губернатор штату Нью-Йорк розпочав рекламну кампанію, щоб заохотити всіх жителів до вакцинації
9 апреля, 2021 - 13:15

Днями губернатор Ендрю М. Куомо оголосив про початок рекламної кампанії «Вакцинуйте штат Нью-Йорк», щоб заохотити всіх жителів Нью-Йорка (штату США) робити щеплення. Реклама розповсюджуватиметься на телебаченні, радіо, в Інтернеті та друкуватиметься по всій країні. Зараз набуває чинності загальне право на отримання вакцини проти COVID-19, і всі жителі Нью-Йорка віком від 16 років можуть отримувати вакцину починаючи з 6 квітня, ідеться на офіційному сайті www.governor.ny.gov. «Тепер, коли всі жителі Нью-Йорка мають право на отримання вакцини, дуже важливо, щоб ніхто не відставав у наших зусиллях зробити щеплення в Нью-Йорку, — заявив губернатор Куомо. — Більше року жителі Нью-Йорка жертвували і присвятили себе уповільненню розповсюдження COVID-19. Світло в кінці тунелю ніколи не було яскравішим, і я закликаю всіх жителів Нью-Йорка робити правильно і захищати себе та свої громади, отримавши свою вакцину... Ми можемо нарешті виграти цю війну».

Кількість осіб, що мають право на отримання щеплення, все ще значно перевищує пропозицію, що надходить від федерального уряду, водночас зазначається на сайті. Через обмеженість пропозиції жителям Нью-Йорка рекомендується залишатись терплячими і не з’являтися в місцях вакцинації без попереднього запису.

На фото: Солдат Національної гвардії спостерігає за чергою людей (якої на фото не видно) у Центрі вакцинації конгрес-центру Джейкоба К. Явіца, коли губернатор Ендрю М. Куомо оголошує про початок рекламної кампанії, яка заохочує всіх жителів робити щеплення в Нью-Йорку. Фото РЕЙТЕР

Газета: 
Рубрика: 
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ