Люди живут чувствами, а требовать от них, чтобы они жили мыслями, это все равно, что требовать у богов, чтобы они нас услышали.
Тодось Осьмачка, украинский поэт, прозаик, переводчик

Новий Legoland New York Resort

Тематичний парк готується до відкриття уже цього літа
30 апреля, 2021 - 12:12
Працівники несуть частину ковзанки Рокфеллерівського центру під час роботи в нью-йоркській частині району «Мініленд» нового тематичного парку «Леголенд Нью-Йорк», який зараз будується, у Гошені, Нью-Йорк, США, 28 квітня 2021 р. / Фото Рейтер

Днями представникам медіа зробили екскурсію новим тематичним парком Legoland New York Resort у місті Гошен, штат Нью-Йорк. Всього в парку площею 500 акрів є сім земель, присвячених тематиці «Лего», та вісім ресторанів. Зокрема тут працюватимуть Brick Street, Lego Factory Adventure, Lego Castle та інші райони. «Lego Adventure Ride є великою визначною пам’яткою, враховуючи його здатність розпізнавати обличчя, щоб на кінцевому етапі надати гонщикам міні-фігури, — пише видання news12. — У парку також є власний готель, який матиме безконтактну реєстрацію та цифрового  консьєржа. Співробітники парку кажуть, що його планують відкрити поетапно десь цього літа, оскільки такі частини, як «Пірати Лего» та «Лего Сіті», залишаються на стадії будівництва».

Водночас видання відзначає, що не всі жителі округу Орандж, де відкриться «Леголенд», зраділи такій новині. Вони побоюються, що це не підходить для долини річки Гудзон. «Цього місяця LEGOLAND був оштрафований на сотні тисяч доларів за кілька екологічних порушень. Представники тематичного парку заявляють, що вирішили ці проблеми і з нетерпінням чекають відкриття цього літа. Точна дата відкриття ще не опублікована», також зазначає видання.

Газета: 
Рубрика: 
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ