Наука – это корень и семена, и основа всякой пользы как родины, так и церкви
Феофан Прокопович, украинский богослов, писатель, поэт, математик, философ

Інспектор ДАІ став жертвою викрадачів

5 июня, 2007 - 00:00


Володимир ГОНЧАР

Кримінальна хроніка Криворіжжя Дніпропетровської області поповнилася ще одним резонансним убивством. Жертвою злочинців став інспектор дорожньо-патрульної служби 27-річний сержант міліції Микола Кацалап.

У міському управлінні внутрішніх справ по Дніпропетровській області повідомили, що 29 березня інспектор окремого батальйону ДАІ ніс службу в районі перехрестя проспекту Металургів і вулиці Постишева, звідки зник без вісті. Наступного дня його тіло "з ознаками насильницької смерті" було знайдено у водоймищі, котре є неподалік від шахти "Артем-2". Штатна зброя сержанта - пістолет Макарова й радіостанція "Моторола" зникли. З наближених до офіційних джерел стало відомо, що міліція це вбивство пов`язує безпосередньо ще з одним злочином - викраденням автомобіля ВАЗ-2105 та нанесенням його власникові Федорові Б. численних ушкоджень.

У день виборів водій, що займався приватними перевезеннями, зголосився підвезти двох молодих людей, які й побили невдаху. І, зачинивши його в багажнику, заволоділи автомобілем. Власникові "п`ятірки" вдалося скористатися ломом, що був у багажнику, зірвати замок і вистрибнути з машини на ходу. На щастя Федора, злочинці не стали його переслідувати...

Яким чином інспектор дорожньо-патрульної служби опинився в салоні цього авто - залишається невідомим. За однією з версій правоохоронців, Кацалап, нічого не підозрюючи, міг зупинити крадену "п`ятірку", щоб кудись під`їхати. Можливо, час, коли він був у дорозі, збігся з часом повідомлення на міліцейській хвилі про викрадення машини. Тому молодим злочинцям нічого не залишалося, як "прибрати" свого попутника. Наступного ранку викрадений автомобіль було знайдено в ямі неподалік від траси, котра веде до Дніпропетровська. Міліція нарікає, що злочинці потурбувалися, щоб у салоні не залишилося жодних відбитків пальців. Проте правоохоронці мають інший козир: постраждалий Федір Б. упевнений, що може впізнати принаймні одного з бандитів.

 

Газета: 
Рубрика: 
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ