... когда в нынешнюю глухую ночь украинство не будет себя ничем заявлять ясным и громким, то никто не пойдет за ним, когда наступит утро. А он наступит непременно.
Михаил Драгоманов, украинский публицист, историк, философ, экономист, литературовед, общественный деятель

Виходити з дому – лише з поважних причин

Через поширення з Британії вірусного варіанта В117 в Ірландії продовжили локдаун
26 февраля, 2021 - 12:07
ФОТО РЕЙТЕР

Прем’єр-міністр Ірландії Майкл Мартін продовжив локдаун в Ірландії ще на шість тижнів, звернувшись із закликом до «повністю втомленої» держави не відмовлятися від коронавірусного захисту, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Politico. Він додав, що заразний варіант В117, який поширився з Англії з Різдва, зараз становить дев’ять десятих нових випадків в Ірландії. «Це майже еквівалентно новому вірусу, і це є основною проблемою», — сказав Мартін, закликаючи людей до терпіння.

Він виступив після того, як його уряд опублікував новий план локдауну. План продовжує більшість заходів локдауну, запроваджених наприкінці грудня. Людям слід виходити з дому лише з істотних причин і не від’їжджати на понад 5 кілометрів від своїх домівок. Уряд погодився відновлювати поступово роботу шкіл та ясел, починаючи з березня, при цьому всі класи мають відновити очне навчання після традиційних Великодніх канікул, які закінчуються 5 квітня.

На фото: Чоловік у захисній масці для обличчя проходить повз пофарбовану стіну у Дубліні, Ірландія.

Газета: 
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ