Теперь, когда мы научились летать в воздухе, как птицы, плавать под водой, как рыбы, нам не хватает только одного: научиться жить на земле, как люди.
Бернард Шоу, английский драматург

ОБСЕ: На "парадах" в ОРДЛО зафиксировано вооружение оккупантов с нарушением линий отвода

11 мая, 2021 - 10:23
Фото: osce.org

 На так званих "військових парадах", які пройшли 9 травня в тимчасово окупованих Донецьку та Луганську, військова техніка знаходилася у порушення Мінських домовленостей.

Про це повідомляється у щоденному звіті № 106/2021, опублікованому Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні (СММ) 10 травня 2021 року, розміщеному на офіційному сайті СММ ОБСЄ. 

"Місія зафіксувала озброєння, розміщене з порушенням ліній відведення: 6 танків, 11 протитанкових гармат, 40 гаубиць, 12 реактивних систем залпового вогню, 3 зенітні ракетні комплекси та 3 протитанкові ракетні комплекси в непідконтрольних урядові районах Донецької та Луганської областей, а саме під час «військового параду» в житловому кварталі Донецька та на території аеродрому біля н. п. Переможне (19 км на південь від Луганська)", - йдеться у звіті.
Читайте також: ОБСЄ зафіксувала на вихідних 186 порушень «тиші» на сході України

Крім того, за лініями відведення, однак за межами виділених місць зберігання озброєння Місія виявила 24 танки, 4 міномети і 10 зенітних ракетних комплексів на території того ж аеродрому під Луганськом.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!


НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ