Чрезмерная жажда власти привела к падению ангелов; чрезмерная жажда знания приводит к падению человека; но милосердие не может быть чрезмерным и не причинит вреда ни ангелу, ни человеку.
Фрэнсис Бэкон, английский политик, государственный деятель, ученый, философ и эссеист

Украина среди главных реципиентов вакцины BioNTech / Pfizer в рамках инициативы COVAX

12 апреля, 2021 - 22:15
Фото: Reuters

Близько 14,1 мільйона доз вакцин від коронавірусу BioNTech/Pfizer виділено для постачання в рамках ініціативи COVAX (Глобального доступу до вакцин проти COVID-19. - Ред.), повідомили у понеділок, 12 квітня, у Глобальному альянсі з вакцин та імунізації (GAVI), який є одним із співзасновників ініціативи, а також займається в її рамках отриманням та розподілом вакцин.

Серед головних реципієнтів вакцини BioNTech/Pfizer з квітня до червня цього року мають бути такі країни, як Бразилія, Колумбія, Філіппіни, Південна Африка та Україна, зазначає інформагенція Reuters, базуючись на даних GAVI щодо наявності вакцин, передає Deutsche Welle.

Як повідомили також у GAVI, раніше анонсоване постачання вакцини компанії AstraZeneca 142-ом учасникам ініціативи здійснюється "з певними затримками", що може призвести до того, що поставки затягнуться і на період після травня. Станом на зараз за програмою COVAХ з кінця лютого у 102 країни на шістьох континентах доставлено близько 38,4 мільйона доз вакцин від трьох виробників - AstraZeneca, Pfizer-BioNTech та Serum Institute of India.

Нагадаємо, ініціативу COVAX було створено з метою забезпечити доступ до вакцини від коронавірусу країнам, що розвиваються. Серед головних донорів ініціативи - ЄС, Великобританія, США.

Глобальний альянс вакцин та імунізації (GAVI) - це партнерство низки приватних та урядових організацій задля збільшення доступності дитячої вакцинації у бідних країнах. В GAVI беруть участь, зокрема, уряди розвинених країн, ВООЗ, ЮНІСЕФ, Світовий банк, а також Фонд Білла і Мелінди Гейтс.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!


НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ