Теперь, когда мы научились летать в воздухе, как птицы, плавать под водой, как рыбы, нам не хватает только одного: научиться жить на земле, как люди.
Бернард Шоу, английский драматург

Украина играет ключевую роль для безопасности Европы, - Чапутович

15 мая, 2021 - 20:05
Фото: msz.gov.pl

Україна має велике значення як країна з великим потенціалом, яка відіграє ключову роль для безпеки Європи через свій розмір, населення, геополітичний і економічний потенціал.

Про це заявив міністр закордонних справ Польщі у 2018-20 роках Яцек Чапутович під час онлайн дискусії Київського безпекового форуму, повідомляється на сайті КБФ, передає Укрінформ.

«Україна має ключову роль у забезпеченні стабільності в Європі. Це певним чином буфер, який відділяє Захід від Росії», - сказав він.

Чапутович наголосив, що Україна стримує подальшу експансію Росії у західному напрямку.

«Наступною є Польща. Отже, для нас дуже важливо, щоб Україна залишалася міцною, сильною і суверенною. Суверенна Україна також унеможливлює повернення Росії до статусу супердержави, який вона мала під час «холодної війни» як Радянський Союз», - підкреслив він.

«Європа потребує сильної стабільної процвітаючої України як важливого елементу європейської безпекової архітектури», - резюмував ексміністр закордонних справ Польщі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!


НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ