Оружие вытаскивают грешники, натягивают лука своего, чтобы перестрелять нищих, заколоть правых сердцем. Оружие их войдет в сердце их, и луки их сломаются.
Владимир Мономах, великий князь киевский (1113-1125), государственный и политический деятель

Полк «Азов» заявил, что в Мариуполе количество жертв среди мирного населения превысило 3000 человек

21 марта, 2022 - 17:56
Фото Reuters

У Маріуполі кількість жертв серед мирного населення щоденно зростає і станом на 21 березня становить більше 3-х тисяч осіб.

Як передає Укрінформ, про це заявив командир полку «Азов» майор Денис Прокопенко у  коментарі CNN про ситуацію в Маріуполі, повідомляє у Телеграмі полк «Азов».

"Кількість жертв серед мирного населення зростає щоденно, наразі становить більш ніж три тисячі - але ніхто не може сказати точну кількість загиблих, бо людей хоронять у братських могилах, без імен. Багато тіл лишаються на вулицях без поховання. Деякі люди залишаються під завалами, похоронені заживо", - розповів він.

За словами Прокопенка, українська армія намагається допомагати мирним мешканцям водою та харчами, але цього недостатньо. У Маріуполі для людей немає безпечних місць, ракети ворога б'ють по будинках, «вбиваючи людей у своїх ліжках».

"Люди готують їжу на вулиці, ризикуючи своїм життям, під постійними обстрілами артилерії та під авіабомбами. Температура на вулиці -5 градусів за Цельсієм", - додав командир полку «Азов». 

Як повідомлялося, російські війська спричинили в Маріуполі гуманітарну катастрофу. За даними заступника командира полку «Азов», у Маріуполі бомби російських загарбників падають щодесять хвилин. Окрім танків і артилерії, місто обстрілюють російські десантні кораблі.

Віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук поінформувала 21 березня, що з оточеного Маріуполя змогли виїхати 45 тисяч людей.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!


НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ