Не всякий человек способен быть у власти, а лишь такой, что по природе своей стремится к правде и справедливости.
Станислав Ореховский-Роксолан, украинский писатель, оратор, публицист, философ, историк, полемист, гуманист эпохи Возрождения

В ВР показали збитые над Донбассом беспилотники РФ

23 марта, 2019 - 21:20
Фото: Facebook

В Верховной Раде продемонстрировали збитые над Донбассом российские военные беспилотники "Орлан - 10" и "Эленор - ЗСВ".

Об этом сообщила первый заместитель председателя ВР Ирина Геращенко на своей странице в Facebook.

"Колеги з мінської групи, наш представник в Тристоронній контактній груп Євгеній Марчук, генерал-майор Богдан Бондар сьогодні продемонстрували депутатам ВР в рамках мінської платформи "трофеї" - збиті нашими ЗСУ новітні російські безпілотники "Орлан - 10" і "Еленор - ЗСВ", які проводили аеророзвідку над Луганщиною (збиті поблизу Новолуганського, радіус дії до 600 км). Яскравий факт російської присутності на окупованому Донбасі", - написала Геращенко.

За словами першої віце-спікерки ВР, під час засідання Мінської платформи також обговорили відкриття КПВВ "Золоте" на Луганщині.

Вона повідомила, що МЗС України направило відповідну дипломатичну ноту до учасників нормандського формату, а також СММ ОБСЄ з інформацією про те, що 24 березня о ранку Україна відкриває КПВВ "Золоте" на Луганщині.

"Щодня через 6 інших КПВВ на Донбасі лінію зіткнення перетинають 38-40 тисяч українців, на свята - до 50 тисяч. Маємо розгрузити цей потік, тому и не збираємося більше терпіти ніяких зволікань і 24 .03 ми запросили ОБСЄ, МКЧХ і відкриємо КПВВ", - сказано у повідомленні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Источник: День

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ