... когда в нынешнюю глухую ночь украинство не будет себя ничем заявлять ясным и громким, то никто не пойдет за ним, когда наступит утро. А он наступит непременно.
Михаил Драгоманов, украинский публицист, историк, философ, экономист, литературовед, общественный деятель

Зеленский требует от Авакова увольнении начальника облуправления МВД в Днепровской области

27 июля, 2019 - 17:09
Фото ОПУ

Президент України Володимир Зеленський вимагає від міністра внутрішніх справ Авакова негайного звільнення начальника обласного управління МВС у Дніпровській області Віталія Глуховері.

Про це глава української держави повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Я вимагаю від міністра внутрішніх справ пана Арсена Авакова негайного звільнення громадянина Глуховері з займаної посади, а від голови ДБР пана Романа Труби чекаю швидкого та безкомпромісного розслідування за оприлюдненими фактами», — ідеться у заяві Зеленського.

Нагадаємо, у вересні 2018 року в Дніпрі підрозділ спеціального призначення КОРД затримав патрульних поліцейських, які зупинили люксовий позашляховик Range Rover начальника обласного управління МВС у Дніпровській області Віталія Глуховері за порушення правил дорожнього руху. Спецпризначенці відвезли патрульних до кабінету Глуховері, де генерал провів із ними розмову.

26 липня 2019 року слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань зареєстрували кримінальне провадження за фактом можливого перевищення влади та службових повноважень.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!


НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ