Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Укроборонпром буде виробляти стрілецьку зброю відповідно до стандартів НАТО

24 февраля, 09:13

Верховна Рада ухвалила закон про звільнення в запас строковиків після завершення терміну військової служби під час воєнного стану.

Про ухвалення президентської законодавчої ініціативи "Про внесення змін до глави ХІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо строків строкової військової служби" (№11035) народний депутат із парламентської фракції "Голос" Ярослав Железняк повідомив у Телеграмі, передає Рубрика.

"Парламент схвалив законопроєкт №11035 щодо строковиків. Одразу за основу та в цілому", – йдеться в повідомленні.

Железняк зазначив, що законопроєкт підтримали 319 депутатів.

Закон ухвалено з пропозиціями Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Встановлюється, що під час проведення загальної мобілізації і дії правового режиму воєнного стану строковики, термін військової служби яких закінчився під час воєнного стану та службу яких продовжено понад встановлені строки, звільняються в запас у строки, визначені указом Президента України. Водночас передбачається, що такі особи не можуть бути призвані на військову службу під час мобілізації впродовж 12 місяців з дня звільнення в запас, якщо вони не висловили бажання продовжувати службу.

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать