Жодна держава не зможе зробити Україну українською. Лише самоорганізовані українці поза державними структурами зможуть це зробити. І я впевнений, що це станеться!
Джеймс Мейс, американський історик, дослідник Голодомору в Україні, журналіст, редактор англомовного видання газети "День"

Абсолютно безконтактно

В Ірландії жителям невеликих сіл допомогу постачають безпілотниками
20 травня, 2020 - 11:05
ФОТО РЕЙТЕР

Станом на 19 травня в Ірландії коронавірусом COVID-19 інфіковано 24200 людей, померли 1547 ірландців, а понад 80% із захворілих видужали. Тим часом уряд країни почав скасовувати деякі карантинні обмеження, зокрема від понеділка людям дозволено збиратися групами з чотирьох осіб, повідомляє «Укрінформ» із посиланням на Sky News. Також тим, хто працює на відкритому повітрі, наприклад будівельникам та садівникам, дозволено повертатися до праці. Крім того, знову дозволені гольф та теніс. Садові центри, майстерні з ремонту мотоциклів та велосипедів, продаж оптики, крамниці з технікою та фермерські ринки також відкрилися, але бібліотеки та інші не першої необхідності заклади залишаться зачиненими до початку другого етапу виходу з карантину, що має початися 8 червня. Звичайно, заходів соціального дистанціювання все ще необхідно дотримуватися. Міністр охорони здоров’я Ірландії Саймон Гарріс попередив, що країна переживає вирішальний момент боротьби з COVID-19, і що вона все ще «перебуває в зоні небезпеки». На фото: жителям невеличкого села Манігел (Moneygall), де проживає трохи більше 300 людей, через безпілотник надійшли предмети першої необхідності для дому та вироби медичного призначення.

Газета: 
Рубрика: