Обирати собі уряд має право лише той народ, який постійно знаходиться в курсі того, що відбувається
Томас Джефферсон, видатний політичний діяч, дипломат і філософ епохи Просвітництва, один з авторів Декларації незалежності США, 3-й президент США в 1801-1809 роках

Англійська для IT: як освоїти мову, щоб отримати високооплачувану посаду

Англійська для IT або як отримати престижну професію
14 вересня, 2021 - 09:49
IT-напрямок є найпрестижнішим для працевлаштування

Розповідаємо про найкращий метод вивчення англійської для IT. Що необхідно для отримання престижної і високооплачуваної професії, а також роботи за кордоном.

IT-сфера розвивається неймовірними темпами і обіцяє своїм представникам високі заробітки. Це пов'язано з тим, що саме працівники IT забезпечують діяльність усіх програм, систем, сайтів, додатків. Всього того, без чого неможливе життя сучасної людини. Також хочете стати частиною IT? Тоді крім основної професії вам обов'язково знадобиться англійська мова, що стала мовою міжнародного спілкування. Як освоїти англійську для IT, ми розповімо в статті.

Англійська для IT - шукаємо спеціалізовані курси

Найбільш швидкий і ефективний спосіб вивчення іноземної мови для будь-якої сфери - це спеціалізовані бізнес-курси. Головна перевага курсів - наявність професійно складеної програми вивчення мови, яка дозволяє повільно, але впевнено рухатися до мети. Вивчаючи спеціалізовану англійську мову, ви також будете розвиватися професійно - читати профільні видання, дивитися корисні відео.

Знайти бізнес-курси, спрямовані на вивчення англійської для IT, можна в мовній школі Yappi Business, докладніше про яку можна дізнатися на офіційному сайті https://yappi.com.ua. Курси ідеально підійдуть людям, які погано знають англійську мову або раніше не вчили її зовсім. Завдяки навчанню ви зможете освоїти не тільки професійну IT-лексику, а й граматику, правила читання, навчитеся сприймати мову на слух.

Але не менш корисно вивчати англійську мову разом з основами програмування або іншими напрямками IT-сфери. Ось кілька прикладів подібних курсів:

• Alison. Доступні навчальні програми як з англійської мови, так і з розробки. Після завершення навчання надається сертифікат.

• Coursera. На ресурсі зібрані кращі курси від всесвітньо відомих університетів.

• FutureLearn. Сайт спеціально розроблений для програмістів, які хочуть досконало освоїти профільну англійську.
 

IT-напрямок є найпрестижнішим для працевлаштування

Але навіть коли ви знайдете спеціалізовані курси, що дозволяють вивчати професійну англійську, на цьому не варто зупинятися. Освоювати англійську для IT слід і за допомогою додаткових навчальних ресурсів. Це можуть бути як новинні і наукові видання, які регулярно публікують цікаву інформацію про досягнення в сфері технологій, так і практичні YouTube-канали про IT.

Чи вийде вивчити спеціальну англійську мову без викладача

Подібне завдання цілком можна здійснити, однак представляє масу труднощів. Почавши вивчати англійську без наставника, ви:

• витратите в рази більше часу - потрібні роки;

• зможете розуміти написаний текст, проте буде складно отримати розмовну практику, відточити правильну вимову;

• можуть виникнути труднощі з граматичної складової мови.

Якщо сумніваєтеся в необхідності курсів, можете спробувати пробне заняття. Воно дозволить оцінити свої знання і зрозуміти, чому саме можна навчитися на заняттях.

Рубрика: