Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

До «Срібного острова» причалив «Корвет»

17 серпня, 2001 - 00:00

— Я дуже вдячна долі за те, — говорить Людмила Дмитрівна, — що мені, актрисі, вдалося випробувати свої сили і в інших театральних професіях. Коли ти відчуваєш, як буквально в твоїх руках (бо доводилось і малювати, і робити декорації, і шити костюми) народжується вистава, переживаєш справжнє щастя. Мені надзвичайно цікаво працювати з нашими акторами, вникаючи не тільки в створювані сценічні образи, а й індивідуальність кожного. Не репетиціях ми багато розмовляємо — про світ, мистецтво, нас у ньому. І це тільки на користь роботі. Так склалася творча група, в якій усі пов’язані незримими нитями — мабуть, справді срібними. Дивовижно, що цей зв’язок зауважують і глядачі, які після вистав говорять нам, що ми заряджаємо їх енергією.

Маленький колектив постійно знаходить людей, які надають йому підтримку. Так було і в довгі місяці ремонту ДК «Метробуду», коли «Срібний острів» знайшов притулок і одержав сцену в Інституті педагогіки. Популяризації вистав постійно сприяла справжній ентузіаст К. Козирська із Шевченківського району. А нині успішно відкрити новий сезон допомогли митцям керівники фірм «Корвет» та «Driver» — оплатили оренду залу, забезпечили випуск необхідних програмок і афіш, надали траспортні та організаційні послуги. Цікаво, що не театр звернувся до них із проханням про спонсорство, а підприємці, опинившися якось у ролі глядачів, самі запропонували свою допомогу.

Людмила ЖИЛІНА
Газета: 
Рубрика: