Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Коротко / СУСПІЛЬСТВО

25 липня, 2006 - 00:00

У Полонному скоєно наїзд на натовп

Днями у Полонному скоєно наїзд на натовп. Результат скорботний. Одна дитина загинула, троє травмованих. «19-річний водій, повертаючи з вулиці Худякова на Привокзальну, не впорався з керуванням своїм автомобілем БМВ-520, виїхав на тротуар», — повідомив для «Дня» начальник центру зв’язків із громадськістю управління МВС у Хмельницькій області Віктор Коверзюк. На те лихо тротуаром рухалися пішоходи. Ельвіни, якій не виповнилося і двох років, не стало надвечір у лікарні. Трирічна Олександра, десятирічна Наталя і 23-річна Наталія Миколаївна одержали травми. Їх госпіталізовано. «Ведеться слідство, встановлюються всі причини, за яких сталася ця трагедія», — зазначив Віктор Коверзюк, повідомляє Михайло ВАСИЛЕВСЬКИЙ , «День».

Згоріла дерев’яна церква XV сторіччя

У Львівській області згоріла дерев’яна церква XV сторіччя, повідомляє Міністерство з надзвичайних ситуацій. Пожежа виникла вночі на понеділок в смт Шкло Яворівського району в дерев’яній греко-католицькій церкві, побудованій 1454 р. Внаслідок пожежі знищені церква, церковне майно та дзвіниця, повідомляє Інтерфакс-Україна. Причина пожежі і розмір матеріальних збитків установлюються.

Місця треба знати

У столиці запровадили нові правила й тарифи на паркування, повідомляє «Обком» з посиланням на «Киевские ведомости». Місто розділили на три зони — центр, віддалені райони й околиці. Плата за стоянку буде погодинна. Ціна залежить ще й від місця паркування. Година стоянки на Хрещатику коштуватиме 10 гривень. Таким чином столична влада намагається розвантажити центральну частину міста. Вантажівкам із інших міст в’їжджати до центру столиці заборонять.

Газета: 
Рубрика: