Кожне національне письменство, годуючись помітними і непомітними впливами од інших письменств, все-таки органічно переробляє й перетворює їх і виявляє тим натуру даної нації, її ідеали й змагання, її інтереси й потреби.
Сергій Єфремов, український громадсько-політичний і державний діяч, літературний критик

Мораторій на забудову в Києві

може ввести Київрада до кінця 2019 року
11 вересня, 2019 - 19:20
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

Відповідний проєкт рішення зараз перебуває на розгляді комісій КМР. «До нового року не розпочинатимуть зводити нові житлові, комерційні об’єкти (крім соціальної інфраструктури). Розпочатого законного будівництва чи об’єктів, що мають бути законно введені в експлуатацію, мораторій не стосуватиметься. Об’єкти, які зводяться без документації або щодо яких документація скасована, — в експлуатацію введені не будуть», — прокоментував проєкт на своїй фейсбук-сторінці мер Києва Віталій КЛИЧКО. 

У разі прийняття рішення в Києві до кінця року буде проведена інвентаризація нових будівництв та реконструкцій. Київраді, підрозділам КМДА і комунальникам буде заборонено видавати дозволи на будівництво, містобудівні умови та обмеження для проєктування. Кличко зазначив, що рекомендуватиме КМР ухвалити це рішення за основу і за тиждень опрацювати пропозиції до нього.

Дар’я ТРАПЕЗНІКОВА, «День»
Газета: 
Рубрика: