Найстрашніші в житті ті люди, які прочитали одну книжку. З людиною ж, яка багато читає, завжди матимеш про що поговорити, і тобі поруч з нею нічого не загрожуватиме.
Іван Малкович, український поет і видавець, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

Незабутній льодовик Титліс

У Швейцарії посилено захисні заходи через Сovid-19, проте «життя повинно продовжуватися й далі»
20 жовтня, 2020 - 10:56
ПАРАПЛАНЕРИСТ ГОТУЄТЬСЯ ДО СТАРТУ, А ЛИЖНИКИ СИДЯТЬ У КРІСЛІ ПІДЙОМНИКА НА ГІРСЬКОЛИЖНОМУ КУРОРТІ ГОРИ ТИТЛІС / ФОТО РЕЙТЕР

У Швейцарії з 19 жовтня захисні маски необхідно носити в усіх кантонах у всіх доступних для публіки громадських приміщеннях і будівлях, поміж усього й у межах заходів у закритих приміщеннях. Спонтанні збори на вулицях із кількістю учасників понад 15 осіб заборонено, повідомляє www.swissinfo.ch. Тепер працедавці зобов’язані дотримуватися рекомендацій Федерального відомства охорони (BAG) здоров’я й організовувати роботу скрізь, де можливо, у віддаленому режимі з дому. Загалом усі на сьогодні вжиті урядом заходи мають «відносно нежорсткий характер», «життя повинно продовжуватися й далі». Як, наприклад, відпочинок із дотриманням усіх необхідних заходів  на єдиному відкритому для доступу льодовику Титліс у центральній частині Швейцарії.

Сам підйом на Титліс уже стане захопливою пригодою, переконує www.myswitzerland.com. Спочатку гондоли канатки TITLIS Xpress доправлять мандрівника на проміжну станцію. А до самої вершини підйом здійснює канатна дорога Rotair із першими у світі кабінами, що обертаються та  надають можливість сповна насолоджуватися навколишніми краєвидами.

На вершині гори-тритисячниці, окрім розкішних панорамних краєвидів і вічного снігу та льоду, є також багаточисельні ресторани з відкритими терасами та печера льодовика (вхід вільний). Також тут можна прогулятися над прірвою  найвищим у Європі підвісним мостом Titlis Cliff Walk, а також, у повному значенні слова, пролетіти в кріслі підйомника Ice Flyer над льодовиком Титліс.

Газета: 
Рубрика: