Як в нації вождя нема, тоді вожді її — поети
Євген Маланюк, український письменник, поет

Першими в акції «Зі сходу на захід» взяли участь донеччани

26 березня, 2014 - 11:56
ЛЬВІВ’ЯНКА ВІКТОРІЯ ДОЛАЙЧУК — КООРДИНАТОР ТА ЯНА ТЕРАНІС — УЧАСНИЦЯ АКЦІЇ / ФОТО АНАСТАСІЇ ЄРМОЛАЄВОЇ

Львівські студенти разом з міською радою запросили до свого міста молодь зі сходу та півдня України. Впродовж десяти тижнів організатори акції прийматимуть гостей з Донецька і Маріуполя, Запоріжжя, Харкова, Дніпропетровська, Луганська, Кривого рогу та Криму.

Першими щасливчиками стали донеччани. З їхнього візиту 21-23 березня й почалося розвінчування міфу про недоброзичливе ставлення жителів західних регіонів до східних та навпаки. Протягом трьох днів делегація з 82 студентів разом з координаторами-львів’янами встигла ознайомитися з багатьма родзинками «західної столиці» України. Побували всюди, починаючи від вишуканих церков, костелів, багатих на ексклюзивні експонати музеїв, різних антуражних місцин й закінчуючи  Личаківським цвинтарем. Цими днями донеччани, зокрема і я сама, насолоджувалися теплим, затишним і смачним Львовом. Тепле ставлення ми відчували під час спілкування з усіма жителями міста, і це неабияк важливо!

Там мешкають дуже доброзичливі люди, ми це помічали і у хостелах, де нам забезпечили безкоштовне проживання, і у закладах харчування, в яких нас також пригощали вечерею задарма, і просто на вулицях міста, де зустрічалися поглядом з усміхненими очима жителів. Так приємно відчувати, що твоя країна цілісна не лише на адміністративному рівні, а й на рівні сердець співвітчизників.

Яна ТЕРАНІС, Донецьк
Газета: 
Рубрика: