Справжній спосіб помститися ворогові — не бути схожим на нього.
Марк Аврелій, римський імператор, належав до династії Антонінів, філософ-стоїк.

Підгузок для новонародженого: обираємо та надягаємо правильно

14 жовтня, 2021 - 14:09

Підгузок – це зручний, практичний аксесуар, який широко використовується батьками у процесі догляду за малюком. У цій статті ми розберемося, як вибрати модель для новонародженого та як її правильно одягати.

Моделі для новонароджених підбираємо за такими критеріями:

  • Шкіра немовляти дуже ніжна, тому основною, важливою перевагою є інформація від виробника про використання матеріалів, які добре пропускають повітря.

  • Спеціальний виріз для пупка (розташований на поясі виробу) полегшує оброблення пупкової ранки.

  • Індикатор зміною кольору буде сигналізувати про максимальну заповненість і необхідність заміни.

  • 3D рельєф на внутрішній поверхні скорочує площу контакту підгузка зі шкірою немовляти.

  • Використання інноваційних абсорбентів забезпечує швидке вбирання, а значить покриви залишаться сухими.

  • Корисними будуть відгуки інших батьків, але не слід сприймати їхню позитивну думку, як основний критерій для покупки продукції певного бренду.

В інтернет-магазині Панама https://panama.ua/categorys/76313/ можна купити підгузки для новонароджених і дітей різного віку зі швидким доставленням товару за призначенням.

Процес надягання: основні етапи

  • Підготовка. Вибираємо рівну поверхню. Найкраще для цієї процедури підійде пеленальний столик. Спочатку застилаємо його тканинною пелюшкою (щоб було зручніше та тепліше малюкові), а поверх кладемо одноразову непромокальну пелюшку. Не рекомендуємо користуватися для переодягання низькими меблями (диван, ліжко). Це збільшує навантаження на спину, а також ускладнює сам процес. На відстані витягнутої руки розміщуємо все необхідне – новий підгузок, косметичні засоби, вологі серветки. Навіть, якщо ви щось забули, не варто залишати дитину на пеленальному столику без нагляду (може перевернутися й впасти). Доведеться звернутися за допомогою до когось з домашніх, або брати немовля на руки та відправлятися за забутою річчю разом з ним.

  • Гігієнічні процедури. Покладіть малюка на пеленальний столик, роздягніть його, акуратно зніміть заповнений памперс. Відразу згортаємо його та закриваємо за допомогою липучок. Розташовувати використаний аксесуар на поличках пеленального столика чи інших меблях не найкраща ідея. Краще відразу викинути його у відро з герметичною кришкою, яке повинно стояти поруч. Уважно огляньте шкіру. Залежно від характеру забруднень можливо знадобиться підмивання або можна обійтися застосуванням вологих серветок. Для профілактики попрілості приймаємо повітряну ванну хоча б протягом декількох хвилин.

  • Надягання. Дістаємо виріб з пакування та акуратно його розгортаємо. Обережно підіймаємо немовля за ніжки та підсовуємо під сідниці розкритий підгузок. Слідкуйте за тим, щоб не переплутати передню та задню частини виробу. Закриваємо пахову область і фіксуємо виріб за допомогою липучок. Якщо спеціальний виріз для пупка відсутній, а пупкова ранка ще не зажила, необхідно відігнути край пояса. Також потрібно розправити оборки навколо ніжок. Переконайтеся, що виріб не сидить занадто туго – між тілом немовляти та памперсом вільно проходить палець.

 

Рубрика: